słuchawki
Słuchawki COBRA PRO OUTBREAK MT3602
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Full specification
Status: Out of stock
24.10 zł / szt
29.64 zł gross
Media-Tech prezentuje słuchawki komputerowe z serii akcesoriów dla graczy Cobra Pro.
Słuchawki Cobra Pro Outbreak MT3602 dedykowane są dla wszystkich graczy komputerowych. Duże poduszki uszne wykonane ze sztucznej skóry wypełnionej miękkim pluszem, gwarantują wygodę podczas wielogodzinnego użytkowania.
Słuchawki świetnie wygłuszają dźwięki dobiegające z zewnątrz, pozwalając skupić się na grze czy prowadzeniu rozmowy. Słuchawki Cobra Pro Outbreak zostały wyposażone w mały, bardzo czuły, regulowany mikrofon na pałąku. Duże głośniki o średnicy 40mm oferują pełne wrażenia dźwiękowe podczas grania w ulubione gry komputerowe czy oglądania filmów.
Technical Specifications
| Brand | Media-Tech |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Czułość | 95 |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Waga | 223 |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 2.05 |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Kolor | czarny |
| Weight | 403 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 220 x 270 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |