słuchawki
SŁUCHAWKI AUDIO STEREO TECHNO EH145W BIAŁE
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Full specification
Status: Out of stock
9.89 zł / szt
12.16 zł gross
SŁUCHAWKI AUDIO STEREO TECHNO EH145W BIAŁE
Wysokiej jakości, klasyczne słuchawki stereofoniczne z płynną regulacją głośności. Pałąk nagłowny posiada obustronną regulację długości, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu głowy. Poduszki uszne wyścielone tłumiącym zewnętrzne hałasy materiałem skóropodobnym. Kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi oraz urządzeniami audio. Doskonała jakość dźwięku wspaniale sprawdza się w czasie słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania.
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 105 |
| Pozostałe parametry | - Miękkie poduszki uszne |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 3 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | Biały |
| Weight | 215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 210 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |