akcesoria
Skarbonka robot
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
3422
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
52.99 zł / szt
65.18 zł gross
- Daj skarbonce monetę, a połknie ją z trzaskiem szczęk!
- Lubisz składać różne rzeczy i bawić się oryginalnymi zabawkami? Wypróbuj ten zestaw! Na pewno Cię zaskoczy! Prosty do wykonania projekt pomoże dziecku zrozumieć podstawy mechaniki i łatwo przyswoić praktyczną wiedzę.
- Dzięki niemu samodzielnie mechaniczną skarbonkę, która porusza się tylko gdy położysz na niej monetę. Wpraw w zadziwienie swoich przyjaciół. W stworzeniu mechanicznej skarbonki pomoże Ci przystępna instrukcja.
- Nakarm skarbonkę monetami, a następnie sprawdź jak reaguje na inne przedmioty. Jak myślisz, czemu tak się dzieje?
| Weight | 337 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 170 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | 4m |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 3422 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Skarbonki |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |