skanery
Skaner Perfection V39II A4/4800dpi/USB2.0 Micro-AB
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymiary:
249 x 364 x 39 mm
- Waga: 1.5
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 13 in stock
366.82 zł / szt
451.19 zł gross
Skaner Perfection V39II
- Spadek gęstości kolorów RGB
- Automatyczny podział na obszary
- Poprawa tekstu
- Skanuj do magazynu w chmurze
- Skanuj do wybranych witryn udostępniających zdjęcia
- 4 przyciski wyboru (PDF, Wyślij, Kopiuj, Uruchom)
- Wbudowany stojak do pionowego skanowania
Technical Specifications
| Brand | Epson |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymiary | 249 x 364 x 39 mm |
| Waga | 1.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne |
|
| Dołączone oprogramowanie |
|
| Zastosowanie | zdjęcia |
| Układ optyczny | CIS (stykowy przetwornik obrazu) |
| Rozdzielczość optyczna | 4.800 DPI |
| Maksymalna szerokość oryginału | 216 |
| Maksymalna długość oryginału | 297 |
| Głębia kolorów |
|
| Przyciski funkcyjne |
|
| Zawartość zestawu |
|
| Typ skanera | płaski |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | nie |
| Interfejs | microUSB |
| Oznaczenia |
| Weight | 1900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 440 x 300 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |