przełączniki SMART
SG1024DE przełącznik Easy Smart 24x1GB
- Prędkość przekazywania: 35.7
- Wymiary:
294*180*44 mm
- Pozostałe parametry:
Wymagania systemowe: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista, Windows 7 lub Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX lub Linux
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
348.61 zł / szt
428.79 zł gross
| Weight | 2484 kg |
|---|---|
| Dimensions | 255 x 400 x 80 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Prędkość przekazywania | 35.7 |
| Wymiary | 294*180*44 mm |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista, Windows 7 lub Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX lub Linux |
| Informacje o gwarancji | 24 miesiące |
| Akcesoria w zestawie | - TL-SG1024DE |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8 |
| Bufor pamięci | 512 |
| Przepustowość | 48 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Przełącznik Easy Smart TL-SG1024DE firmy TP-LINK wyposażony jest w łatwe w obsłudze funkcje zarządzania warstwy drugiej. Dzięki obsłudze mirrorowania portów, zapobiegania pętlom oraz diagnostyki stanu portów przełącznik TL-SG1024DE umożliwia zidentyfik |
| Liczba grup VLAN | 32 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Store-and-forward | Tak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Redundancja zasilania | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |