przełączniki SMART
SG1016PE switch Smart 16x1GbE (8xPoE+)
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 4.1
- Rozmiar ramki Jumbo: 9
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 18 in stock
455.10 zł / szt
559.77 zł gross
| Weight | 2540 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 400 x 255 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 4.1 |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Prędkość przekazywania | 23.8 |
| VLAN | - Supports up to 128 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) |
| QoS | - Support Port-Based/802.1p/DSCP priority |
| Funkcje L2 | - IGMP Snooping V1/V2/V3 |
| Liczba portów PoE+ | 8 |
| Pobór mocy | 124.4 |
| Wymiary | 294*180*44 mm |
| Zasilanie | 100-240VAC, 50/60Hz |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Przepustowość | 32 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | - Web-based GUI |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |