przełączniki niezarządzalne
SG1008P switch 8x1GB PoE
- Wymiary:
171 x 98 x 27mm
- Pozostałe parametry:
Compatible With IEEE 802.3af Compliant PDs
Priority Function
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
IEEE802.3x Flow Control For Full-Duplex Mode And Backpressure For Half-Duplex Mode - Akcesoria w zestawie:
Zasilacz,
Instrukcja obsługi - Full specification
Status: W magazynie
Availability: 12 in stock
154.82 zł / szt
190.43 zł gross
| Weight | 1196 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 280 x 225 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Wymiary | 171 x 98 x 27mm |
| Pozostałe parametry | Compatible With IEEE 802.3af Compliant PDs |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz, |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 1000 |
| Przepustowość | 16 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |