serwery rack
Serwer ThinkSystem SR250v3 6315P 4C 7DCL100EEA
- Model:
ThinkSystem SR250 V3
- Liczba wolnych gniazd pamięci: 3
- Możliwość konwersji Tower na Rack: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
5 362.66 zł / szt
6 596.07 zł gross
Lenovo ThinkSystem SR250 V3 to wysokowartościowy jednoprocesorowy serwer rackowy o wysokości 1U, przeznaczony dla rozwijających się firm, które potrzebują zoptymalizowanej wydajności i elastyczności na przyszły rozwój, a także niezawodności, zarządzania i bezpieczeństwa na poziomie korporacyjnym. Serwer obsługuje nowe procesory Intel Xeon serii Xeon 6315P, wcześniej znane pod kodową nazwą Raptor Lake-E.
| Weight | 13080 kg |
|---|---|
| Dimensions | 850 x 600 x 195 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkSystem SR250 V3 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Liczba rdzeni | 12C |
| Częstotliwość pamięci | 4800 MHz |
| Model procesora | 6315P |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Waga | 12.3 |
| Taktowanie procesora | 2.8 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon 6315P |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 |
| Maks. wielkość pamięci | 128 |
| Chipset | Intel Raptor Lake PCH-S C266 |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Moc zasilacza | 800 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | OB SATA / SW RAID** |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Wysokość | 43 |
| Szerokość | 434.4 |
| Głębokość | 561 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 8 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obudowa | Rack 1U |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Kontroler dysków | SAS |
| Poziomy RAID | 5 |
| Podtrzymanie bateryjne | Nie |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |