serwery tower
Serwer MicroServer G11 G7400 NHP P74439-425
- Model:
HPE ProLiant MicroServer Gen11
- Liczba wolnych gniazd pamięci: 3
- Możliwość konwersji Tower na Rack: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
6 800.59 zł / szt
8 364.73 zł gross
Serwer HPE ProLiant MicroServer Gen11 G7400 2c 16GB-U 4LFF-NHP 1TB HDD 180W Ext PS EMEA Cmp Module P74439-425
HPE Smart Choice - serwery, które mają wszystko, czego potrzebujesz i są gotowe do działania od razu po wyjęciu z pudełka. Prosta integracja, maksymalna wydajność, bez kompromisów.
| Weight | 8000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 450 x 370 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hewlett Packard Enterprise |
|---|---|
| Model | HPE ProLiant MicroServer Gen11 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | 4x1Gbe embedded |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | RDX |
| Liczba rdzeni | 2C |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 3,5'' (LFF) |
| Typ zainstalowanego dysku | HDD |
| Częstotliwość pamięci | 4400 MHz |
| Model procesora | G7400 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Waga | 8.65 |
| Informacje o gwarancji | 1yr Next Business Day Warranty |
| Taktowanie procesora | 3.7 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Gold G7400 Dual-Core (3.7GHz 6MB) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 |
| Maks. wielkość pamięci | 128 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 16 GB (1x 16 GB, 4400 MT/s) |
| Chipset | Intel C262 |
| Seria procesora | Intel Pentium |
| Moc zasilacza | 180 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 1 |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 4 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 1 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | Embedded Intel VROC SATA SW RAID |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 1 |
| Wysokość | 15.4 |
| Szerokość | 26.1 |
| Głębokość | 24.9 |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x 16 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obudowa | Tower |
| Rodzaj pamięci | Unbuffered |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Kontroler dysków | SATA |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |