Sekrety Elektroniki 180 eksperymentów
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
85955
- Obszar: Edukacyjne
- Full specification
188 Ekscytujących Eksperymentów
Kompletny zestaw elementów, który pozwoli wejść w tajemniczy świat elektroniki i elektrotechniki. Zestaw może służyć, jako wspaniałe narzędzie, dzięki któremu poznajesz tajniki tych ciekawych dziedzin wiedzy. Może być używany zarówno w szkole jak i w domu.
Zajmujące i stymulujące wyobraźnię eksperymenty zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy a jednocześnie pozwolą na poznanie zasad działania układów elektronicznych.
Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są zaprojektowane w sposób umożliwiający ich bezproblemowe łączenie za pomocą zaciskanych złączek. W oparciu o szczegółową instrukcję w języku polskim, dziecko w prosty sposób, niczym składanie klocków, buduje zestawy elektroniczne: np. urządzenie, które po zapadnięciu zmroku włącza światło.
Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą w jeszcze większym stopniu pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności, budując własne, zaprojektowane przez siebie układy.
Technical Specifications
| Brand | Dromader |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 85955 |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Mały elektronik |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 41 x 28 x 3 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia |
| Weight | 850 kg |
|---|---|
| Dimensions | 420 x 40 x 285 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |