RC
Samolot Szybowiec R/C
- Częstotliwość: 2.4
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: Out of stock
49.00 zł / szt
60.27 zł gross
Zdalnie sterowany Samolot szybowiec
- Wbudowany system stabilizacji żyroskopu umożliwia łatwe latanie, zapewnia równowagę i stabilność samolotu RC podczas lotu.
- Jest to świetny, zdalnie sterowany samolot dla dzieci, początkujących i dorosłych.
- Technologia zdalnego sterowania 2,4 GHz.
- Silna zdolność przeciw zakłóceniom obsługuje samoloty RC latające jednocześnie bez zakłóceń między nimi. Możesz zorganizować małą imprezę lotniczą z przyjaciółmi.
- Aerodynamiczna konstrukcja kadłuba zmniejsza opór powietrza i sprawia, że latanie jest cichsze.
- Mały promień skrętu pozwala na zabawę z płaszczyzną RC w salonie, możesz również grać w samoloty RC w parku lub na otwartym polu.
- Zaawansowany trwały materiał MPP (lepszy niż materiał EPP) zapewnia doskonały lot i zapobiega upadkowi samolotu RC.
- Wszystkie części można łatwo montować bez kleju.
- Jest to wspaniała zabawka, którą ty i twoje dzieci możecie zebrać razem.
- Instrukcje instalacji są zawarte w pakiecie.
- Odległość zdalnego sterowania: 50 metrów
- 2 sposoby startu: wyrzuć z ręki lub z podwozia
- Czas lotu: około 12-15 minut
- Czas ładowania: 40 minut
Różne wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
| Weight | 225 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 270 x 280 cm |
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Częstotliwość | 2.4 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 011971 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Zdalnie sterowane |
| Zasięg pilota | 50 |
| Typ RC | Latające |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 27 x 9,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |