pojazdy
Samolot Big Adventures
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
663277EUC
- Full specification
Status: Out of stock
89.83 zł / szt
110.49 zł gross
Pozwól im odkrywać z Big Adventures. Te pojazdy-zabawki łączą odgrywanie ról, zabawę i naukę z prawdziwymi, działającymi narzędziami STEM. Posadź dzieci za kierownicą ich własnych przygód, umożliwiając im rozwijanie wyobraźni, odkrywanie nowych światów i wychodzenie na zewnątrz. Przygoda czeka!
Samolot Bug Vacuum przekształca się w trzy prawdziwe narzędzia robocze: odkurzacz do owadów, odłączaną pęsetę i lupę. Dzięki zabawkom Big Adventures chłopcy i dziewczynki w wieku 3+ mogą odkrywać świat tuż za rogiem lub gdziekolwiek zaprowadzi ich podróż.
| Weight | 745 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 280 x 325 cm |
Technical Specifications
| Brand | Little Tikes |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 663277EUC |
| Rodzaj | Samoloty |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 11 x 5.25 x 13 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |