Ryżowar Smart Rice cooker
- Moc: 710
- Wyświetlacz LCD: Tak
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Full specification
Ryżowar Smart Rice cooker
8 funkcji gotowania i kontrola z aplikacji - przygotuj swoje potrawy jeszcze przyjemniej!
Dzięki funkcjonalności 8 w 1 wystarczy jedno dotknięcie, aby mieć dostęp do wszystkich ulubionych potraw.
Gotowanie nigdy nie było łatwiejsze.
Inteligentne łącze do aplikacji, dzięki której możesz ugotować ryż tak, jak lubisz
Z łatwością połącz się z aplikacją Mi Home/Xiaomi Home, aby zdalnie sterować programami gotowania. Wybieraj spośród różnych rodzajów ryżu i dopasuj czas gotowania.
*Czasu gotowania w trybie ryżu i brązowego ryżu nie można regulować.
24-godzinna regulacja opóźnienia i 12-godzinne utrzymywanie ciepła
Gotowanie kończy się dokładnie o ustawionej godzinie. Dodaj składniki rano przed wyjściem do pracy, a obiad będzie gotowy, gdy wrócisz do domu. Wykorzystaj swój czas tak, jak chcesz.
Ochrona przed przegrzaniem ryżu
Podwójne górne i dolne czujniki stale monitorują temperaturę gotowania i automatycznie dostosowują moc, aby zapobiec przegrzaniu ryżu.
Pojemność 3L - idealna nawet dla 6 osób
Jednorazowo przygotuj do 10 porcji ryżu. Niezależnie od tego, czy będzie to zwykły rodzinny posiłek, czy duże spotkanie, każdy z pewnością będzie zadowolony.
Intuicyjne przyciski i wyraźny wyświetlacz
Prosta konstrukcja panelu sterowania ułatwia obsługę i upraszcza gotowanie.
Nieprzywierające wnętrze ułatwia czyszczenie
Ryżowar wykonany jest z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością, dzięki czemu nie musisz się martwić, że przypalone congee lub ryż przylgną do dna.
Gotowanie o dużej mocy zapewnia szybkie nagrzewanie i wspaniały aromat
Temperatura wewnętrzna szybko wzrasta, aby równomiernie ugotować ryż, tworząc pełną, miękką konsystencję.
| Weight | 3691 kg |
|---|---|
| Dimensions | 290 x 370 x 245 cm |
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 710 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Rodzaj | Ryżowar |
| Sygnał dźwiękowy | Nie |
| Wymiary | 325 × 244 × 202 mm |
| Pozostałe parametry | Moc: 595-710 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność | 3 |
| Funkcje |
|
| Ilość pojemników | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |