Ryżowar Multifunctional Rice Cooker 1.5L
- Moc: 380
- Wyświetlacz LCD: Tak
- Rodzaj: Ryżowar
- Full specification
Ryżowar Multifunctional Rice Cooker 1.5L
Gotowy ryż w zaledwie 30 minut - szybki sposób na pyszny posiłek!
Ciesz się aromatycznym ryżem w ciągu pół godziny - oszczędzaj czas i delektuj się pysznymi daniami każdego dnia!
Kompaktowy, ale pojemny - idealny na każdą okazję
Wystarczający, by przygotować do 6 porcji ryżu. Sprawdza się zarówno do codziennych posiłków, jak i na specjalne okazje.
Kompaktowy design, który oszczędza miejsce
Mały, przenośny i łatwy w przechowywaniu - doskonale pasuje do każdej kuchni i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz.
Nowoczesny panel dotykowy dla intuicyjnej obsługi
Elegancki, szklany panel odporny na zarysowania. Łatwy do czyszczenia i wygodny w obsłudze dzięki ergonomicznemu rozmieszczeniu elementów sterujących.
Nieprzywierająca powłoka dla łatwego czyszczenia
Wewnętrzny garnek z powłoką zapobiegającą przywieraniu sprawia, że gotowanie i czyszczenie są szybkie i bezproblemowe.
Precyzyjne gotowanie dzięki podwójnym czujnikom temperatury
Czujniki umieszczone na górze i dole kontrolują proces gotowania, zapobiegając wykipieniu ryżu i zapewniając idealne rezultaty.
Planowanie gotowania i utrzymanie ciepła przez cały dzień
Inteligentne planowanie na 24 godziny pozwala idealnie dopasować posiłki do Twojego planu dnia, a funkcja podtrzymywania ciepła zapewnia zawsze świeży smak.
| Weight | 2760 kg |
|---|---|
| Dimensions | 275 x 240 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 380 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Rodzaj | Ryżowar |
| Wymiary | 196 x 221 x 181 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność | 1.5 |
| Funkcje |
|
| Ilość pojemników | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |