rozdrabniacze
Rozdrabniacz GS7010 2600W
- Moc: 2600
- Rodzaj: Rozdrabniacze
- Wymiary:
55 x 36 x 90 cm
- Full specification
Status: Out of stock
725.47 zł / szt
892.33 zł gross
Rozdrabniacz frezowy GS7010
Rozdrabniacz frezowy GS7010 marki BLAUPUNKT o mocy 2600 W jest wyposażony w specjalnie zaprojektowane ostrze, którego praca pozwala na automatyczne wciąganie załadowanych gałęzi, o maksymalnej średnicy 45 mm, do miejsca, w którym są cięte. To rozwiązanie wpływa na komfort i skrócenie czasu pracy. Liczba obrotów na minutę równa 42 oraz wysoki moment obrotowy 400 Nm gwarantują wydają pracę.
Stabilna podstawa, 60-litrowy pojemnik oraz kółka do łatwiejszego transportu, także po nierównym podłożu, dopełniają komfortu obsługi.
W zestawie z modelem GS7010 znajduje się instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.
Technical Specifications
| Brand | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 2600 |
| Rodzaj | Rozdrabniacze |
| Wymiary | 55 x 36 x 90 cm |
| Waga | 26.81 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 29900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 405 x 575 x 520 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |