routery GSM/3G/LTE
Router ZTE MF297D LTE Cat. 12
- Model:
MF297D
- Sieć UMTS: 900 MHz
- Sieć LTE: 2100 MHz
- Full specification
Status: Out of stock
437.41 zł / szt
538.01 zł gross
Router ZTE MF297D LTE Cat. 12
| Weight | 850 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 265 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | ZTE |
|---|---|
| Model | MF297D |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Max. prędkość pobierania | 600 |
| Max. prędkość wysyłania | 150 |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Standardy | 802.11ax |
| Liczba anten | 2-złącza na anteny |
| Wymiary | 184 x 147 x 41 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Transmisja danych | EDGE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |