routery xDSL
Router xDSL 1xWAN 4xLAN RB750r2
- Model:
RB750r2
- Porty we/wy: 5 x 10/100 Mbit/s
- Wymiary:
113 x 89 x 28 mm
- Full specification
Status: Out of stock
117.17 zł / szt
144.12 zł gross
hEX lite to mały, pięcioportowy router ethernetowy w ładnej plastikowej obudowie.
Jego cena jest niższa niż samej licencji RouterOS - po prostu nie ma wyboru, jeśli chodzi o zarządzanie przewodową siecią domową, RB750r2 (hEX lite) ma to wszystko.
Jest nie niedrogi, mały, dobrze wygląda i jest łatwy w użyciu to prawdopodobnie najbardziej przystępny cenowo router obsługujący MPLS na rynku! Koniec z kompromisem między ceną a funkcjami RB750r2 ma obie te cechy. Dzięki kompaktowej konstrukcji i czystemu wyglądowi idealnie wpasuje się w każde środowisko SOHO.
Technical Specifications
| Brand | Mikrotik |
|---|---|
| Model | RB750r2 |
| Porty we/wy | 5 x 10/100 Mbit/s |
| Wymiary | 113 x 89 x 28 mm |
| Waga | 129 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 267 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 95 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |