Router xDSL 10xGbE PoE RB4011iGS+RM
- Model:
RB4011iGS+RM
- Porty we/wy: 1 x 10Gbit SFP/SFP+
- Wymiary:
228 x 120 x 30 mm
- Full specification
Seria RB4011 niesamowicie wydajne routery z dziesięcioma portami Gigabit, interfejsem SFP+ 10Gbps i akceleracją sprzętową IPsec w doskonałej cenie!
RB4011 wykorzystuje czterordzeniowy procesor Cortex A15, taki sam jak w naszej jednostce RB1100AHx4 klasy operatorskiej. Urządzenie jest wyposażone w 1 GB pamięci RAM, może zapewnić wyjście PoE na porcie #10 i jest wyposażone w kompaktową i profesjonalnie wyglądającą solidną metalową obudowę w matowej czerni.
RB4011iGS+RM (model Ethernet) zawiera dwa ucha do montażu w racku, które bezpiecznie przymocują urządzenie w standardowej przestrzeni rack 1U.
Uwaga: pasywny przetwornik cyfrowo-analogowy (MikroTik S+DA0001/S+DA0003) nie jest obsługiwany.
| Weight | 930 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 150 x 340 cm |
Technical Specifications
| Brand | Mikrotik |
|---|---|
| Model | RB4011iGS+RM |
| Porty we/wy | 1 x 10Gbit SFP/SFP+ |
| Wymiary | 228 x 120 x 30 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |