routery xDSL
Router Security gateway Pro UXG-Pro Next-Gen
- Pamięć RAM: 2
- WiFi: Nie
- Porty we/wy: 2 x 10Gbit SFP/SFP+
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
1 709.48 zł / szt
2 102.66 zł gross
Ubiquiti Gateway Pro Multi-WAN zaprojektowana do ochrony sieci o średnich i dużych rozmiarach, z konfiguracją zapory klasy korporacyjnej i funkcjami zarządzania zagrożeniami.
| Weight | 5000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 410 x 530 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Pamięć RAM | 2 |
| WiFi | Nie |
| Porty we/wy | 2 x 10Gbit SFP/SFP+ |
| Standardy | IPv6 |
| Funkcje | Firewall |
| Wymiary | 442.4 x 43.7 x 285.6 mm |
| Waga | 3.4 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Procesor | Czterordzeniowy ARM Cortex-A57 o częstotliwości 1,7 GHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Stalowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |