Router RUTM50
- Model:
RUTM50
- Wymagania środowiskowe:
- Operating temperature: -40 °C to 75 °C
- Operating humidity: 10% to 90% non-condensing
- Pasmo: 2,4 GHz
- Full specification
RUTM50 to certyfikowany przez FCC router komórkowy 5G firmy Teltonika Networks, oferujący ultrawysoką prędkość komórkową do 3,4 Gb/s. Ten router z dwiema kartami SIM oferuje automatyczne przełączanie awaryjne i zapasową sieć WAN oraz obsługuje architektury 5G SA i NSA. Jest również wstecznie kompatybilny z 4G (LTE Cat 19/18), co czyni go idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania przemysłowych rozwiązań sieciowych na przyszłość.
| Weight | 1072 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 360 x 175 cm |
Technical Specifications
| Brand | TELTONIKA |
|---|---|
| Model | RUTM50 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | 802.1x |
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Standardy | 802.11b |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Wymiary | 132 x 44.2 x 95.1 mm |
| Waga | 519 |
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Interfejs użytkownika sieciowego |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |