routery xDSL
Router RT-AC1200 V2 AC1200 1WAN 4LAN
- Model:
RT-AC1200 V2
- Bezpieczeństwo:
64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , obsługa WPS
- Annex: Nie dotyczy
- Full specification
Status: Out of stock
132.84 zł / szt
163.39 zł gross
Dwuzakresowy router Wi-Fi AC1200 z czterema antenami i funkcjami kontroli rodzicielskiej
- Jednocześnie obsługiwane pasma 300 Mb/s (2,4 GHz) oraz 867 Mb/s (5 GHz) zapewniają wysoką przepustowość do superszybkich połączeń bezprzewodowych.
- Cieszysz się interfejsem użytkownika ASUSWRT w postaci pulpitu zapewniającego łatwą konfigurację i wygodne zarządzanie Twoim routerem.
- Zwiększony zasięg oraz wydajna obsługa kilku urządzeń jednocześnie dzięki zastosowaniu czterech anten zewnętrznych po dwóch dla każdego pasma: 2,4 GHz i 5 GHz.
- Zaawansowane funkcje kontroli rodzicielskiej pomagają chronić Twoje dzieci przed uzależnieniem od Internetu. Możesz ograniczyć czas dostępu do Internetu za pośrednictwem każdego z urządzeń, wprowadzając harmonogramy korzystania.
- Aplikacja ASUS Router zwiększa komfort Twojego codziennego życia z wykorzystywaniem połączeń sieciowych!
- Funkcja dwóch gniazd WAN umożliwia jednoczesne korzystanie z dwóch połączeń WAN, co pozwoli uniknąć zaników sygnału sieciowego spowodowanych przez usterki u dostawcy usług internetowych.
| Weight | 785 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 360 x 260 cm |
Technical Specifications
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | RT-AC1200 V2 |
| Bezpieczeństwo | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , obsługa WPS |
| Annex | Nie dotyczy |
| Standardy | 802.11b |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 177 x 126 x 34 mm |
| Waga | 271 |
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |