routery xDSL
Router ROG Strix GS-BE18000 Wi-Fi 7
- Model:
GS-BE18000
- Bezpieczeństwo:
- AiProtection
- VPN
- Szyfrowanie WiFi: WPA/WPA2/WPA3 Personal
- WPA/WPA2/WPA3 Enterprise
- System otwarty i OWE
- WPS
- Let's Encrypt
- DNS-over-TLS
- SSH
- Skanowanie zabezpieczeń
- Standardy: 802.11n, IPv4
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
1 370.84 zł / szt
1 686.13 zł gross
ROG STRIX GS-BE18000
GS-BE18000 Tri-band WiFi 7 (802.11be) Gaming Router, obsługuje nowe pasmo 320MHz i 4096-QAM, 8 x 2.5G portów, potrójna akceleracja gier, tryb gier mobilnych, AURA RGB, wsparcie AiMesh, zabezpieczenia sieciowe bez subskrypcji i kompleksowe funkcje VPN.
- Trójzakresowe WiFi 7, z przepustowością do 18 000 Mbps, obsługujące kanały 320 MHz, 4x4 w paśmie 6 GHz, MLO i 4K-QAM
- 20G przewodowej przepustowości z portem WAN 2.5G i siedmioma portami LAN 2.5G
- Wysokowydajny czterordzeniowy procesor 2,0 GHz, 2 GB RAM i solidne chłodzenie
- Kompaktowy z ośmioma wewnętrznymi antenami zasilanymi przez 10 wydajnych FEM, zapewniający zasięg do 3300 stóp kwadratowych
- Ekskluzywna sieć do gier ROG zwiększa potrójną akcelerację gier dzięki Adaptacyjnemu QoS, OpenNAT i automatycznie włączonemu MLO, optymalizując rozgrywkę i zmniejszając opóźnienia, a także dedykowany port 2.5G do gier dla lepszej wydajności
- Potrójny poziom bezpieczeństwa sieci z AiProtection Pro, Smart Home Master i preinstalowanymi VPN
| Weight | 1619 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 250 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | GS-BE18000 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | 802.11n, IPv4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz, 6 GHz |
| Liczba anten | 8 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN), 7 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Wymiary | 225 x 90 x 225 mm |
| Waga | 927.5 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |