routery GSM/3G/LTE
Router MR150 4G LTE N300
- Model:
MR150
- Sieć LTE: 2600 MHz
- Pasmo: 2,4 GHz
- Full specification
Status: Out of stock
229.35 zł / szt
282.10 zł gross
TL-MR150
Bezprzewodowy router 4G LTE, standard N, 300Mb/s
- Ultraszybka sieć 4G: udostępnij swoje połączenie nawet 32 urządzeniom i korzystaj z prędkości pobierania sięgającej 150Mb/s
- Plug and play: konfiguracja nie jest wymagana, kompatybilność kart SIM w ponad 100 krajach została potwierdzona latami badań
- Dwie odłączalne zaawansowane anteny LTE: ciesz się stabilnymi i wydajnymi połączeniami z każdym urządzeniem dzięki dwóm antenom zewnętrznym
- Tryb routera Wi-Fi: podłącz kabel Ethernet do portu LAN/WAN dla wygody użytkowania i dodatkowej opcji dostępu a w przypadku chwilowych problemów z połączeniem 4G
| Weight | 641 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 225 x 310 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Model | MR150 |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Max. prędkość pobierania | 300 |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Max. prędkość wysyłania | 300 |
| Karta SIM | Micro |
| Wymiary | 202 x 141 x 33.6 mm |
| Zasilanie | 9V / 0,85A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Wireless Security
Firewall Security
Access Control |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | LTE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |