routery GSM/3G/LTE
Router MC888 Pro 5G stacjonarny
- Model:
MC888 Pro
- Standardy: 802.11n
- Antena: Wewnętrzna
- Full specification
Status: Out of stock
804.07 zł / szt
989.01 zł gross
Router MC888 Pro 5G
Zastosowanie:
- Bardzo intensywne użytkowanie
- Najwyższe wymagania co do szybkości transmisji danych
- Dobre parametry sieciowe wewnątrz budynku
- Wysoka prędkość transmisji Wifi 6
| Weight | 124 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 230 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | ZTE |
|---|---|
| Model | MC888 Pro |
| Standardy | 802.11n |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Max. prędkość pobierania | 2.7 |
| Max. prędkość wysyłania | 280 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Pozostałe parametry |
|
| Typ | 5G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |