routery xDSL
Router HX141(1-pack)
- Model:
HX141
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: 0-40
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40-60
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%-90%, bez kondensacji
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%-90%, bez kondensacji
- Pasmo: 2,4 GHz
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
163.47 zł / szt
201.07 zł gross
Domowy system Wi-Fi Mesh AX1500
- Dwupasmowe Wi-Fi: Prędkość do 1500 Mb/s do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- Więcej szybkich połączeń: Technologia Wi-Fi 6 oferuje wyższą prędkość, większą pojemność i mniejszą ilość przeciążeń sieciowych
- Duży zasięg: Wydajne anteny i technologia Beamforming zapewniają silny oraz niezawodny sygnał Wi-Fi
- EasyMesh: Utwórz jednolitą sieć Mesh z płynnym zasięgiem i dużą elastycznością**
- Jednolita sieć: Wiele jednostek tworzy domową sieć, która umożliwia automatyczny wybór najlepszego połączenia, gdy poruszasz się po domu
- Gigabitowe połączenia przewodowe: 1 gigabitowy port WAN/LAN i 2 gigabitowe porty LAN oferują elastyczny oraz szybki dostęp do internetu
- Zwiększone bezpieczeństwo: Szyfrowanie WPA3, Multi-SSID i Kontrola rodzicielska, które umożliwiają utworzenie spersonalizowanego i bezpieczengo dostępu do sieci
- Łatwa konfiguracja i użytkowanie: Skorzystaj z potężnej aplikacji Aginet, aby w ciągu kilku minut skonfigurować Wi-Fi Mesh
- Zarządzanie zdalne: Wsparcie dla protokołów TR-069, TR-181, TR-111 i TR-143
**Sieć Mesh wymaga dwóch lub więcej urządzeń. Ten produkt jest kompatybilny z zestandaryzowaną technologią EasyMesh, ale nie otrzymał certyfikacji Wi-Fi EasyMesh.
| Weight | 454 kg |
|---|---|
| Dimensions | 165 x 120 x 126 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Model | HX141 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej:
Zabezpieczenia zapory sieciowej: SPI Firewall, Wiązanie adresów IP i MAC |
| Standardy | 802.11b |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 100 x 100 x 89,5 mm |
| Certyfikaty | CE |
| Oprogramowanie | Technologia Mesh:
Funkcja Quality of Service: WMM |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz: 12 V/1,0 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |