Router HR300
- Model:
HR300
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -10°C ~ 40°C
- Temperatura przechowywania: -20°C ~ 70°C
- Pasmo: 2,4 GHz
- Full specification
Prędkość bezprzewodowa 300Mbps
Oparty na technologii IEEE 802.11b/g/n, HR300 może zapewnić użytkownikom prędkość bezprzewodową 300Mbps, aby sprostać najbardziej wymagającym potrzebom sieci domowej.
Podłącz urządzenie za pomocą przycisku WPS
Obsługując Wi-Fi Protected Setup (WPS), HR300 umożliwia połączenie z siecią jednym naciśnięciem przycisku WPS i ochronę bezpieczeństwa sieci.
Kompatybilny z protokołem IPv6
Kompatybilny z najnowszą wersją protokołu internetowego (IPv6). Zadbaj o przyszłość swojego routera i ciesz się usługami IPv6 dostarczanymi przez Twojego dostawcę usług internetowych.
Ustaw harmonogram, który najbardziej Ci odpowiada
HR300 posiada możliwość ustawienia czasu pracy oraz automatycznego włączania i wyłączania, dzięki czemu możesz zaplanować swój własny czas w Internecie.
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Model | HR300 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej
|
| Zysk anteny | 5 |
| Standardy | 802.11n |
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Wymiary | 172 x 121 x 33 mm |
| Zasilanie | DC12V0.5A |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 347 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 200 x 220 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |