routery xDSL
Router ER7412-M2 Multigigabit VPN
- Model:
ER7412-M2
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: 0-45 stopni Celsjusza
- Temperatura przechowywania: -40-70 stopni Celsjusza
- Wilgotność robocza: 10-90% RH, bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5-90%, bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
Access Control
- Source/Destination IP-Based ACL
- Stateful ACL
- IPv4/IPv6 ACL
- National Based ACL
Filtering
- WEB Group Filtering
- URL Filtering
- Web Security
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
790.17 zł / szt
971.91 zł gross
Platforma Software Defined Networking (SDN) firmy Omada integruje urządzenia sieciowe, w tym punkty dostępowe, przełączniki i bramy, zapewniające w 100% scentralizowane zarządzanie chmurą. Omada tworzy wysoce skalowalną sieć wszystko kontrolowane z jednego interfejsu.
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Model | ER7412-M2 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo | Access Control
Filtering
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Porty we/wy | 1 x Port konsoli (RJ-45) |
| Standardy | IPv6 |
| Wymiary | 294 × 180 × 44 mm |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Zasilanie | 100240 VAC, 50/60 Hz |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 2075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 250 x 410 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |