routery xDSL
Router AX3000 1WAN 4LAN 1USB RT-AX58U
- Model:
RT-AX58U
- Pasmo: 2,4 GHz
- Bezpieczeństwo:
WPA3-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , WPA3-Enterprise, WPS support
- Full specification
Status: Out of stock
322.86 zł / szt
397.12 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | RT-AX58U |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | WPA3-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , WPA3-Enterprise, WPS support |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | 4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Standardy | IPv6 |
| Wymiary | 224 x 129 x 160 mm |
| Waga | 523 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 340 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |