Router ATRM50
- Model:
ATRM50
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: od -40°C do 75°C
- Wilgotność pracy: od 10% do 90% (bez kondensacji)
- Stopień ochrony IP30
- Antena: Zewnętrzna odłączana
- Full specification
ATRM50 to wytrzymały router 5G przeznaczony do transportu, wyposażony w 4 porty Gigabit Ethernet M12 i wejście zasilania M12, co zapewnia trwałe i bezpieczne połączenia. Zapewnia ultrawysoką prędkość transmisji danych komórkowych do 3,4 Gb/s i obsługuje dwie karty SIM z technologią eSIM, co zapewnia bezproblemowe przełączanie awaryjne. Certyfikowany zgodnie z normami EN 45545-2 i EN 50155, ATRM50 został zaprojektowany tak, aby spełniać rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa i niezawodności systemów kolejowych, a jednocześnie doskonale sprawdza się w innych wymagających środowiskach transportowych. Router jest wyposażony w GNSS, zintegrowany uchwyt montażowy i jest kompatybilny z RMS, co umożliwia wydajne zarządzanie na miejscu i zdalne.
| Weight | 584 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 180 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | TELTONIKA |
|---|---|
| Model | ATRM50 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11k |
| Pasmo | 6 GHz |
| Liczba anten | 7 |
| Wymiary | 167 x 46.2 x 112.4 mm |
| Waga | 550 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |