Router Archer C24 AC750 1WAN 4LAN
- Model:
Archer C24
- Bezpieczeństwo:
- Szyfrowanie sieci WiFi: WEP, WPA, WPA2, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)
- Ochrona sieci: Zapora sieciowa SPI, Kontrola dostępu, Wiązanie adresów IP i MAC, Application Layer Gateway
- Standardy: 802.11b
- Full specification
Dwa pasma dla podwojonej przepustowości
W przypadku obsługi urządzeń wymagających większej przepustowości idealnie sprawdzi się pasmo 5 Ghz, zapewniające szybsze i płynniejsze połączenia, natomiast dla pozostałych urządzeń w pełni wystarczające będzie stabilne pasmo 2,4 Ghz.
Stabilny i silny sygnał sieci
Cztery, rozmieszczone po bokach anteny sprawiają, że Archer C24 może wysyłać sygnał Wi-Fi w różnych kierunkach, a zasięg sieci jest wyraźnie wzmocniony. Rozwiązuje to całkowicie problem buforowania podczas przeglądania stron internetowych, a pobieranie plików odbywa się bez opóźnień.
Wielozadaniowe narzędzia do zarządzania
Za pomocą wbudowanych narzędzi o wszechstronnych zastosowaniach, w tym kontroli rodzicielskiej, sieci dla gości, QoS, z łatwością skonfigurujesz swoją sieć domową.
Wysoki poziom integracji dla kompaktowego rozmiaru
Router Archer C24 został tak skonstruowany, aby udostępniana sieć Wi-Fi odznaczała się optymalnym działaniem. Zaawansowana technologia półprzewodnikowa pomaga zintegrować wszystkie elementy, w tym procesor, pamięć i jednostkę przestwarzania 3-strumieniowego w ramach jednego chipa, aby możliwe było uzyskanie wszechstronności działania i dużej mocy zamkniętej w kompaktowej obudowie.
Stabilność taka sama jak w przypadku urządzeń o standardowych rozmiarach
Router Archer C24 poddano wielu testom bazującym na rygorystycznych standardach, aby tym samym potwierdzić, że urządzenie odznacza się niezawodnością działania nawet w trudnych warunkach. Ogółem przetestowano 8 losowo wybranych routerów, co trwało łącznie 1936 godzin.
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 250 x 225 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Model | Archer C24 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | 802.11b |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Pasmo | 5 GHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Liczba anten | 4 |
| Wymiary | 115 × 106.7 × 24.3 mm |
| Zasilanie | 9 V = 0,6 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Aplikacja Tether |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |