routery xDSL
Router Archer A6 router AC1200 1WAN 4LAN
- Model:
Archer A6
- Pasmo: 2,4 GHz
- Bezpieczeństwo:
- Wersja UE:
- WPA
- WPA2
- WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)
- Zapora sieciowa SPI
- Kontrola dostępu
- Wiązanie adresów IP i MAC
- Application Layer Gateway
- Sieć dla gości 5 GHz
- Sieć dl
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
114.67 zł / szt
141.04 zł gross
Rozrywka non-stop dzięki dwupasmowej sieci w standardzie AC1200
Router Archer A6 oferuje stabilną i szybką sieć w standardzie 802.11ac. Dzięki temu można korzystać z codziennych, mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna i przeglądanie stron internetowych poprzez połączenie w paśmie 2,4GHz, przy jednoczesnym wykorzystaniu pasma 5GHz do bardziej wymagających zastosowań, takich jak transmisje strumieniowe wideo w jakości HD lub gry online.
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Model | Archer A6 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo |
|
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba anten | 4 |
| Wymiary | 215 × 117 × 32 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 2450 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 x 250 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier | 5.00 zł | 10.00 zł |
| Paczkomat InPost | Free | Free |
| DPD Pickup | Free | Free |