routery xDSL
Router 5x1GbE ER-X
- Model:
ER-X
- Porty we/wy: 3 x 10/100/1000 Mbit/s
- Wymiary:
110 x 75 x 22 mm
- Full specification
Status: Out of stock
162.16 zł / szt
199.46 zł gross
Router 5x1GbE ER-X
| Weight | 350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 120 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Model | ER-X |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 110 x 75 x 22 mm |
| Waga | 175 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | Zasilacz 12 VDC, 0,5 A (w zestawie) |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |