routery xDSL
Router 4x1GbE ER-4
- Model:
EdgeRouter 4 (ER-4)
- Antena: Wewnętrzna
- Porty we/wy: 3 x 10/100/1000 Mbit/s
- Full specification
Status: Out of stock
602.87 zł / szt
741.53 zł gross
4-portowy router Gigabit z 1 portem SFP
| Weight | 1380 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 290 x 260 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Model | EdgeRouter 4 (ER-4) |
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 229 x 136.5 x 31.1 mm |
| Waga | 795 |
| Zasilanie | Internal AC/DC Power Adapter, 30W DC |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |