Robot sprzatąjacy z mopem E10
- Moc: 35
- Czas pracy na baterii/bateriach: 110
- Worek: Brak worka
- Full specification
Mocna siła ssąca silnika 4000Pa - skuteczne czyszczenie za jednym przejazdem
4 regulowane poziomy ssania dla łatwego czyszczenia kurzu i brudu oraz usuwania drobnych cząsteczek kurzu. 110-min żywotności baterii w trybie standardowym (odkurzacz & mop) o pojemności 2600mAh.
Czyszczenie wspomagane wielokierunkowo - wyczyść trudno dostępne miejsca
Wyposażony w wysokiej jakości części, w tym szczotkę boczną, szczotkę główną i filtr pojemnika na kurz, z wielokierunkową koordynacją dla kompletnego i skutecznego czyszczenia.
Mierzony wyrzut wody dla kontrolowanego mycia podłogi
Wyposażone w inteligentny zbiornik na wodę z 3 poziomami przepływu wody, urządzenie może dostosować wypływ wody w oparciu o różne rodzaje podłóg, aby chronić podłogi przed nadmiernym namoczeniem.
Konstrukcja pojemnika umożliwia szybki demontaż i montaż
Szuflada na kurz i zbiornik na wodę zostały zaprojektowane tak, aby można je było szybko wyjąć i łatwo wyczyścić.
Łatwe przełączanie między odkurzaniem a mopowaniem
Przełączaj pomiędzy 3 trybami czyszczenia podłóg, dla łatwego czyszczenia w jednym kroku.
Smukły kształt pozwala na swobodne poruszanie się
Wąska jednostka główna może swobodnie poruszać się pod większością łóżek, szafek i sof, czyszcząc te trudno dostępne miejsca.
Doskonałe zrozumienie Ciebie i Twojego domu
Zygzakowata ścieżka czyszczenia zapewniająca równomierny proces czyszczenia i zwiększoną efektywność czyszczenia.
Zdolność przystosowania się do złożonych środowisk
Wbudowane czujniki zapewniają uniwersalność w obsłudze złożonych środowisk domowych i gwarantują bezproblemowe sprzątanie.
Powiadomienia głosowe informują Cię w czasie rzeczywistym
Funkcja powiadomień głosowych pozwala na śledzenie postępów czyszczenia w czasie rzeczywistym.
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 35 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 110 |
| Worek | Brak worka |
| System parkowania | Poziomy |
| Moc ssania | 4000 |
| Wymiary | 325 x 325 x 80 mm |
| Waga | 2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pojemność | 400 |
| Typ | Odkurzacz robot/automatyczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 4800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 480 x 130 x 390 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |