Status: W magazynie
Availability: 11 in stock
78.00 zł / szt
95.94 zł gross
Robot R/C
- Pełny zakres poruszania się
- 2 tryby poruszania się: chodzenie i płynna jazda
- Strzelanie pociskami
- Tryb programowania
- Tryb demonstracyjny
- Tańczenie trzech układów choreograficznych do muzyki
- Ruch rąk i chwytaków
- Podświetlane oczy
| Weight | 980 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 350 x 350 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 186783 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | Wysokość robota: 29 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |