Robot planetarny Create 5 E5KM1-4SWB biały
- Moc: 1200
- Turbo / Praca pulsacyjna: Tak
- Pojemność misy/pojemnika: 5
- Full specification
Robot planetarny Create 5 E5KM1-4SWB
Idealny towarzysz twórczej przygody z pysznymi wypiekami
Od chrupiącego chleba aż po kruche ciasteczka - robot kuchenny Create 5 za każdym razem pomoże Ci przygotować pyszne wypieki. A wszystko to dzięki mieszaniu planetarnemu, mocnemu silnikowi i wytrzymałemu korpusowi odlewanemu ciśnieniowo.
Robot planetarny gwarantuje optymalne efekty
Robot planetarny równomiernie połączy wszystkie składniki, aby uzyskać jednolitą i gładką konsystencję zarówno przy prostych, jak i skomplikowanych przepisach.
Optymalny rezultat dzięki mieszaniu planetarnemu
Mieszanie planetarne zapewnia dokładne połączenie wszystkich składników - nie ma składnika, który pozostałby nietknięty. Pozwala to uzyskać równomierną i gładką konsystencję potraw przygotowywanych zarówno w małych, jak i dużych ilościach.
Pojemna 5-litrowa misa ze stali nierdzewnej
Duża misa oferuje idealną pojemność, by przygotować małe i duże porcje, od bochenków chleba po jagodowe muffinki, kuszące gości przy specjalnych okazjach.
Wszechstronne akcesoria
Pyszne i zdrowe wypieki wymagają wszechstronnym akcesoriów. Korzystając z haka do wyrabiania ciasta, nieprzywierającej ubijaczki, czy końcówki do ubijania można upiec ulubiony chleb na zakwasie, kremową polewę serową lub ciasteczka z bezą.
Precyzyjne ustawienia prędkości i tryb pulsacyjny
Równomierne i idealne efekty - od ubijania lekkiej śmietany po wyrabianie ciężkiego ciasta dzięki sześciu precyzyjnym ustawieniom prędkości i pracy pulsacyjnej.
| Weight | 9600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 x 455 x 420 cm |
Technical Specifications
| Brand | Electrolux |
|---|---|
| Moc | 1200 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Pojemność misy/pojemnika | 5 |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe |
| Wymiary | 330 x 245 x 380 mm |
| Długość przewodu zasilającego | 1.2 |
| Liczba prędkości | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |