roboty
Robopies R/C Toys For Boys
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
169045
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
99.90 zł / szt
122.88 zł gross
Robopies R/C Toys For Boys
Funkcje:
- Reaguje na komendy głosowe
- Chodzi
- Tańczy do 3 utworów muzycznych
- Wykonuje sztuczki cyrkowe
- Reaguje na komendy głosowe
- Regulacja głośności
- Możliwość ręcznego programowania
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 169045 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | Wysokość: 21 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37 x 29,5 x 17,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 846 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 300 x 270 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |