rejestratory
Rejestrator XVR1B08-I 5W1
- Maks. liczba dysków: 1
- Liczba kanałów: 8
- Złącza: Audio out
- Full specification
Status: Out of stock
168.77 zł / szt
207.59 zł gross
8-kanałowy cyfrowy rejestrator wideo Penta-brid 1080N/720p Cooper 1U 1HDD WizSense
- Dwustrumieniowa kompresja wideo H.265+/H.265
- Obsługuje pełne kodowanie kanału AI;
- Obsługuje wejścia wideo HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP
- Maksymalnie 10 kanałów wejść kamer IP, każdy kanał do 6MP; Maksymalna przepustowość przychodząca 40 Mb/s
- Do 4 kanałów strumienia wideo (kanał analogowy) SMD Plus
| Weight | 1119 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 255 x 330 cm |
Technical Specifications
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Złącza | Audio out |
| Kompresja audio | G.711 |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Wymiary | 198 × 202.9 × 41.5 m |
| Waga | 620 |
| Maks. pojemność dysków | 6 |
| Tryby nagrywania | Ręczny, harmonogram (regularne, MD (wykrywanie ruchu), alarm, IVS), zatrzymanie. |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |