Rejestrator NVR4116HS-4KS2/L IP
- Złącza: RJ-45
- Maks. liczba dysków: 1
- Liczba kanałów: 16
- Full specification
Rejestrator IP Dahua NVR4116HS-4KS2/L
Rejestrator IP Dahua NVR4116HS-4KS2/L oferuje doskonałą wydajność w przystępnej cenie. Urządzenie pozwala na obsługę do 16 kamer IP. Wysoki bitrate wejściowy 80Mb/s pozwala na skuteczną współpracę z kamerami wysokiej rozdzielczości. Wszystkie obrazy zarejestrowane przez NVR4116HS-4KS2/L mogą być zapisywane na dysku twardym o pojemności 10TB.
Rejestrator IP Dahua NVR4116HS-4KS2/L korzysta z wielu funkcji poprawiających funkcjonalność, takich jak: detekcja twarzy, ochrona obwodowa, zliczanie ludzi, czy też SMD Plus. Z urządzenia można korzystać za pomocą aplikacji DMSS.
Rejestrator IP Dahua NVR4116HS-4KS2/L został wyposażony w port HDMI, który obsługuje 4K, port VGA oraz 2 porty USB 2.0. Urządzenie posiada protokół ONVIF, dzięki któremu może współpracować z większością kamer IP obecnych na rynku.
Inteligentny system wideo (IVS):
Inteligentna analiza obrazu Intelligent Video Surveillance polega na przetwarzaniu rejestrowanego obrazu. Zadaniem funkcji IVS jest wykrywanie zdarzeń o wcześniej zdefiniowanych kryteriach. Odpowiednie skonfigurowanie funkcji z poziomu rejestratora pozwala na stałą analizą rejestrowanego obrazu i umożliwia bardzo szybkie wychwycenie niepożądanych zdarzeń. W skład funkcji zalicza się: wykrywanie przekroczenia wirtualnej linii, wykrywanie wtargnięcia w strefie, wykrywanie znikania/pojawiania się przedmiotów, wykrywanie twarzy, wykrywanie zmian ustawienia kamery i zamalowania obiektywu oraz detekcję dźwięków.
SMD Plus:
SMD Plus, określany jako Smart Motion Detection Plus to unowocześniona wersja SMD, która znacznie poprawia dokładność alarmu poprzez użycie algorytmu głębokiego uczenia się. Analizuje on sylwetki osób i kształty pojazdów w oparciu o detekcję ruchu i wysyła alarmy tylko wtedy, gdy osoba i pojazd wejdą w strefę detekcji. Funkcję uruchamiamy po wybraniu opcji SMD lub IVS&SMD w trybie AI.
Rozpoznawanie twarzy:
Funkcja ta pozwala na rozpoznanie cech twarzy takich jak płeć, wiek, wyraz twarzy, okulary, wąsy, usta maska. Dzięki niej możemy identyfikować ludzi, a także rejestrować twarze za pomocą metadanych. Filtrowanie twarzy podczas wyświetlania w czasie rzeczywistym, pokazuje tylko twarze z określoną cechę. Aby włączyć funkcję rozpoznawania trzeba wybrać Face w trybie AI.
Technical Specifications
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Liczba kanałów | 16 |
| Kompresja audio | G.711 |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Wymiary | 260 × 232.5 × 50.3 mm |
| Waga | 810 |
| Pozostałe parametry |
|
| Maks. pojemność dysków | 10 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Weight | 1412 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 310 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |