rejestratory
Rejestrator IP XVR5108HS-I3
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Maks. liczba dysków: 1
- Złącza: 2 x USB 2.0
- Full specification
Status: Out of stock
280.00 zł / szt
344.40 zł gross
Rejestrator Dahua WizSense serii XVR5108HS-I3 to urządzenie pamięci masowej przeznaczone do małych systemów monitoringu wizyjnego bazujących na technologii analogowej. Posiada najbardziej zaawansowaną technologię AI, w tym algorytm głębokiego uczenia się, szczególnie dla pojazdów i ludzi, dzięki czemu użytkownik końcowy może z niego korzystać dokładniej. Posiada również pojedynczy dysk twardy o pojemności 10 TB do przechowywania przechwyconych filmów. Technologia kompresji kodowania AI pozwala zaoszczędzić do 50% przepustowości i miejsca na dysku w porównaniu ze standardem H.265.
Technical Specifications
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Kompresja audio | PCM |
| Wymiary | 260.0 × 237.9 × 47.6 mm |
| Waga | 1.1 |
| Maks. pojemność dysków | 16 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Weight | 1420 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 330 x 313 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |