Rejestrator IP NVR2108HS-S3
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Maks. liczba dysków: 1
- Liczba kanałów: 8
- Full specification
DHI-NVR2108HS-S3
8-kanałowy kompaktowy sieciowy rejestrator wideo 1U 1HDD
- Format dekodowania Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264
- Maks. zdolność dekodowania: 6 × 1080p przy 30 fps. Obsługuje dekodowanie adaptacyjne
- Sztuczna inteligencja kamery: ochrona obwodowa i SMD Plus
- Połączono z kamerami sieciowymi innych firm
- Podstawa bezpieczeństwa 2.1
NVR z serii Dahua Lite jest łatwy w instalacji, ekonomiczny i kompatybilny z szeroką gamą urządzeń innych firm, zapewniając doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich systemów nadzoru. Jest idealny do bezpieczeństwa w domu, supermarketach, magazynach, instytucjach edukacyjnych i instytucjach finansowych.
Ochrona obwodowa za pomocą kamery
Automatycznie filtruje fałszywe alarmy spowodowane przez zwierzęta, szeleszczące liście, jasne światło itp. Umożliwia systemowi wtórne rozpoznanie celów. Poprawia dokładność alarmów.
SMD Plus przez kamerę
Dzięki inteligentnemu algorytmowi technologia Dahua Smart Motion Detection może kategoryzować cele, które wyzwalają detekcję ruchu i filtrować alarm detekcji ruchu wywołany przez inne cele, aby zapewnić skuteczny i dokładny alarm.
Wyszukiwanie AI
Dzięki wyszukiwaniu AI operatorzy mogą wyszukiwać filmy według atrybutów celów i typów zdarzeń, co pomaga im szybko i skutecznie sprawdzać, gdzie i kiedy pojawiły się cele oraz miały miejsce zdarzenia.
| Weight | 1355 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 335 x 315 cm |
Technical Specifications
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Złącza | 1 x D-Sub |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Kompresja audio | PCM |
| Wymiary | 260 x 232.7 x 47.6 mm |
| Waga | 1.33 |
| Maks. pojemność dysków | 16 |
| Tryby nagrywania |
|
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |