rejestratory
Rejestrator IP NVR2108-S3
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Maks. liczba dysków: 1
- Złącza: 2 x USB 2.0
- Full specification
Status: Out of stock
197.00 zł / szt
242.31 zł gross
- Format dekodowania Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264
- Maks. zdolność dekodowania: 6 × 1080p przy 30 fps. Obsługuje dekodowanie adaptacyjne
- Sztuczna inteligencja kamery: ochrona obwodowa i SMD Plus
- Podstawa bezpieczeństwa 2.1
Technical Specifications
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Kompresja audio | G.711u |
| Wymiary | 204.6 × 206.4 × 45.6 mm |
| Waga | 0.42 |
| Maks. pojemność dysków | 16 |
| Tryby nagrywania | Ręczny, detekcja ruchu, harmonogram |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4000 x 3000 |
| Weight | 1050 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 260 x 360 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |