szlafroki/ręczniki
Ręczniczek Miś 35x35 cm niebieski
- Bezpieczeństwo:
- Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki przy metkach mogą być niebezpieczne.
- Aby uniknąć niebezpieczeństwa, należy trzymać plastikowy woreczek oraz plastikowe łączniki wraz z
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
9435
- Full specification
Status: Out of stock
26.90 zł / szt
33.09 zł gross
Ręczniczek Miś 35x35 cm niebieski
- Ręczniczek można łatwo odpiąć, wyprać i ponownie przymocować, co zapewnia czystość i świeżość.
- Zabawka daje poczucie bezpieczeństwa, a ręczniczek pomaga w nauce samodzielności.
- Zachęca do częstszego mycia rączek i dbania o czystość.
Technical Specifications
| Brand | TULILO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 9435 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Ręczniki |
| Wymiary | 35 x 35 cm |
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Materiał | Plusz |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 140 x 400 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |