radiobudziki
Radiobudzik ZOSIA 312PLL biały
- System: Radio
- Budzik: Tak
- Pasma: FM (UKF)
- Full specification
Status: Out of stock
47.67 zł / szt
58.63 zł gross
Radiobudzik ZOSIA 312PLL biały
- Pierwszy radiobudzik z polskimi opisami funkcji
- Niebieski wyświetlacz 1,2 cala
- Funkcja zegara z 24 godzinnym systemem wyświetlania
- Funkcja budzenia sygnałem dźwiękowym lub radiem
- Dwa czasy budzenia dwa niezależne alarmy
- Funkcja SNOOZE - odraczanie budzenia
- Funkcja SEN - wyłączenie radia po upływie zaprogramowanego czasu z regulacją od 10 do 90 minut.
- Funkcja NOC - regulowana jasność wyświetlacza, wysoka / niska
- Radio cyfrowe z pamięcią stacji - odbiór stacji radiofonicznych na falach ultrakrótkich
- System podtrzymania działania zegara i alarmu w przypadku braku zasilania
- Zasilanie 230V ~50H
| Weight | 424 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 195 x 115 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Pamięć stacji | 10 |
| Wymiary | 180 x 63 x 100 cm |
| Waga | 0.4 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |