Status: Out of stock
71.13 zł / szt
87.49 zł gross
Radiobudzik ten posiada zarówno kompaktowe rozmiary, jak i duży, widoczny wyświetlacz LCD, który idealnie spełnia rolę domowego zegara.
Dodatkowo, aby zapewnić idealną widoczność zarówno w dzień, jak i w nocy posiada kilkustopniową regulację natężenia podświetlenia.
Podwójny alarm sprawia, że za pomocą jednego urządzenia mogą się obudzić o różnych porach dwie osoby.
Dodatkowo dla każdego alarmu możliwe jest przypisanie innej formy budzenia albo za pomocą brzęczyka, albo przy dźwiękach ulubionej stacji radiowej.
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 205 x 75 x 75 cm |
Technical Specifications
| Brand | Blaupunkt |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Pamięć stacji | 10 |
| Wymiary | 198 x 66 x 39 mm |
| Waga | 130 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Akumulatorowo-sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |