Radio ULA DAB+ kolor czarny
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 1.2
- System: Radio
- Full specification
Przenośny odbiornik radiowy DAB+ i UKF (FM).
Przenośne cyfrowe radio DAB+ oraz analogowe FM z RDS zasilane z wewnętrznego akumulatora. System dźwięku mono, stereo po podłączeniu słuchawek. Zegar z programowanym budzeniem oraz automatycznym wyłączeniem. System RDS (Radio Data System) wyświetla na ekranie urządzenia dodatkowe informacje od nadawcy np. tytuł i wykonawcę aktualnie nadawanego utworu. Ładowanie akumulatora ładowarką od telefonu komórkowego z wtykiem micro usb lub z komputera, power banku itp (kabel micro USB w zestawie)
- Wysoka jakość dźwięku
- Wyświetlacz typu Matrix
- Tekstowy przekaz wiadomości DAB+ / RDS
- Programowanie pamięci stacji
- Akumulator 3.7V 1000mAh li-on, w zestawie
- Ładowanie akumulatora 5V DC min. 1A micro USB
Zalety technologii DAB+
- Wyboru dokonuje się po nazwie stacji, a nie tylko częstotliwościach
- Nowa technologia znacznie poszerza udostępnianą ofertę programową i dodatkowe informacje
- Czysty, niezaszumiony, odporny na zakłócenia, dynamiczny dźwięk
Wyświetlacz typu matrix
- Czytelny wyświetlacz częstotliwości dla zakresów DAB+ i UKF (FM)
- Wyświetlanie tekstowych informacji
Funkcja alarmu i drzemki
- Automatyczne wyłączenie radia po ustawionym czasie
Gniazdo słuchawkowe stereo
- Współpracuje ze standardowymi słuchawkami z wtykiem jack 3,5mm (mały jack) i umożliwia odsłuch stereo
Gniazdo wejścia AUX
- W radiu można słuchać dźwięku z zewnętrznego urządzenia np. telefonu komórkowego, tabletu... (współpracuje z wtykiem jack 3,5mm).
Lista ulubionych stacji
- Radio umożliwia stworzenie listy 20 najczęściej słuchanych stacji
Antena teleskopowa do odbioru na zakresie DAB+ i FM (UKF) obrotowa
- Łatwiejszy odbiór stacji radiowych o słabym zasięgu - rozciągnij i obróć antenę
| Weight | 340 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 240 x 100 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 1.2 |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Pamięć stacji | 20 |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Wymiary | Szerokość 170mm, wysokość 90mm, głębokość 38mm |
| Waga | 0.25 |
| Akcesoria w zestawie | Radio, akumulator, kabel ładowania, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Funkcje specjalne | System dźwięku Mono, dla słuchawek Stereo |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |