radioodtwarzacze
Radio samochodowe KDX-560BT
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzane formaty zdjęć: JPG
- Odtwarzanie z USB: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
479.00 zł / szt
589.17 zł gross
Radio samochodowe KDX-560BT
Odtwarzacz DMR z 3-calowym monitorem i Bluetooth.
| Weight | 1188 kg |
|---|---|
| Dimensions | 113 x 235 x 238 cm |
Technical Specifications
| Brand | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzane formaty zdjęć | JPG |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Moc wyjściowa | 45 |
| Pamięć stacji | 30 |
| Rozmiar | 1 DIN |
| System | Brak danych |
| Złącza | 1 x USB |
| Odtwarzane formaty audio | FLAC |
| Wymiary | 182 x 52 x 117 mm |
| Waga | 0.75 |
| Funkcje specjalne |
|
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Tuner TV | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Przekątna ekranu | 3'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |