radioodtwarzacze
Radio przenośne cyfrowe DAB+ SRD 7200B
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 1
- Full specification
Status: Out of stock
116.80 zł / szt
143.66 zł gross
Radio cyfrowe
- DAB+ odbiór stacji w najlepszej jakości
- Łatwe automatyczne strojenie stacji
- Zasilanie za pomocą wbudowanego akumulatora
Technical Specifications
| Brand | Sencor |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 1 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Pamięć stacji | 40 |
| Pasma | RDS FM |
| Wymiary | 125 x 27 x 733 mm |
| Waga | 0.2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | kabel zasilający |
| Funkcje specjalne |
|
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Błękitny |
| Weight | 236 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 140 x 95 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |