radioodtwarzacze
Radio MAJA biały
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
91.67 zł / szt
112.75 zł gross
Radio z nagrywaniem cyfrowym
- Tworzenie plików MP3 przy nagrywaniu z wbudowanego mikrofonu - funkcja dyktafonu cyfrowego
- Zakres fal FM stereo
- Gniado słuchawkowe
- Złącze USB i kart SD
- Zasilanie bateryjne lub sieciowe
| Weight | 1040 kg |
|---|---|
| Dimensions | 325 x 155 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Pamięć stacji | 40 |
| System | Boombox |
| Wymiary | 272x126x107 mm |
| Waga | 1.2 |
| Pozostałe parametry | - Antena: teleskopowa, obrotowa |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |