radioodtwarzacze
Radio LENA 5 USB Srebrne
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Stacja dokująca: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 17 in stock
73.67 zł / szt
90.61 zł gross
Lena 5 Odbiornik radiowy MP3 USB SD model 218U
- Przenośny odbiornik z zakresem fal UKF, DŁUGICH, KRÓTKICH i odtwarzaczem MP3
- Radioodbiornik może być zasilany z sieci 230V lub baterii.
- Radio posiada wejście USB i slot kart microSD z odtwarzaniem plików MP3.
- Dla wygody użytkowania radio wyposażono w wygodny pasek do przenoszenia, antenę teleskopową i gniazdo słuchawkowe.
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Złącza | microSD |
| Wymiary | 200 x 116 x 50 mm |
| Waga | 0.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tuner FM | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 830 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 215 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |